Dailės studija suaugusiems

Dailės studija suaugusiems

AKVARELĖ – vakarai liejant akvarelę ne tik puiki galimybė atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos, bet ir proga išmokti kai ko naujo, patirti kūrybinio įkvėpimo džiaugsmą.
Šiais metais daug dėmesio skirsime pačiai akvarelės technikai, mokysimės išgauti akvarelei taip būdingą skaidrumo ir lengvumo įspūdį, dirbsime prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimo. Pradėję nuo liejimo pratimų pereisime prie miniatiūrų, buitinių kompozicijų, gamtos ir urbanistinio peizažo.

Užsiėmimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį nuo 19:00 val.

KALIGRAFIJA IR TAPYBA TUŠU – kinų patarlė byloja – “tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio”.
Tad kviečiame jau šiandien pradėti nepaprastą ir pilną atradimų kelionę į kaligrafijos ir tapybos tušu pasaulį. Tapybos tušu technika atsiradusi Kinijoje vadinama sumi-e (jap. sumi – tušas, e – paveikslas). Sumi-e yra kaligrafijos ir tapybos tušu kombinacija, glaudžiai susijusi su filosofija. Šią techniką kadaise praktikavo Zen vienuoliai siekdami nuraminti protą ir apvalyti mintis.
Užsiėmimų metu susipažinsite su tradicinėmis kaligrafijos ir tapybos tušu priemonėmis (sausu tušu, ryžiniu popieriumi, įvairaus plauko teptukais), išmėginsite įvairias technikas, susikursite savo unikalų hieroglifą. Išmoksite keliais potėpiais išreikšti jausmus, o pasaulio tobulumą įžvelgti paprastuose dalykuose.

Molbertinės aliejinės tapybos užsiėmimai vyksta kiekvieną antradienį nuo 19:00 iki 21.00 valandos Antakalnio galerijos parodinėje erdvėje. Šie užsiėmimai skirti tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems menininkams. Jų metu susipažinsite su pagrindiniais molbertinės aliejinės tapybos principais, išmoksite maišyti ir derinti spalvas, naudoti įvairias meninės raiškos priemones – šešėliavimą, potėpį, faktūrą. Tapydami iš natūros mokysitės išgauti tikslias vaizdo detales. Turėsite galimybę išmėginti įvairius žanrus – natiurmortą, portretą, peizažą, taip pat mėgausitės laisva ir abstrakčia kūryba.

Užsiėmimus suaugusiems veda dailininkė tapytoja, grafikė ir juvelyrė Rasa Vasilevičiūtė.

Įsigyk paveikslą
Arbatinukas Nr.1

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

90×70 cm.

€950
Įsigyk paveikslą
Tiesiog Aistė

Džina Jasiūnienė. 2018 m.

Tapyba ant audinio, akrilas, aliejus.

120×100 cm.

€1900
Įsigyk paveikslą
Komoloko

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

120×120 cm.

€2000
Parodos