Antakalnio galerijos Dailės studijos vaikų darbų paroda “Mes”

Antakalnio galerijos Dailės studijos vaikų darbų paroda “Mes”

05/31-06/15/2019

Gegužės 31 d. 18 val. Antakalnio galerijoje atsidarė vaikų piešinių paroda „Mes“. Parodoje buvo eksponuojami Antakalnio galerijos dailės studijoje per pastaruosius tris mėnesius vaikų sukurti darbai.

Nuo pat galerijos atidarymo veikianti dailės studija siūlo vaikams ir suaugusiesiems meninės saviraiškos galimybes. Edukacinėje veikloje didelį dėmesį skiriame vaikų asmeniniam tobulėjimui, stengiamės skatinti jų kūrybiškumą, lavinti vaizduotę, atsižvelgiame į kiekvieno norus ir galimybes. Skirdami individualias užduotis ir parinkdami priemones ieškome būdų atskleisti kiekvieno mažojo dailininko prigimtinį savitumą. Vertiname originalumą ir giriame už pastangas. Mokome vaikus siekti tikslo, džiaugtis rezultatais ir mėgautis kūrybos procesu.

Mūsų dailės studijos lankytojai turi galimybę išbandyti įvairias piešimo technikas, susipažįsta su komponavimo ir spalvų derinimo pagrindais. Kartu turi progą įsigilinti į mūsų galerijoje pristatomų dailininkų darbus, mokosi iš jų kūrybos. Visa tai atsispindi parodoje eksponuojamuose mažųjų menininkų piešiniuose, kurie nepaliauja stebinti savo drąsa, nevaržoma vaizduote ir savitu požiūriu į pasaulį.

Vienas iš galerijos tikslų yra supažindinti su lietuvių autorių darbais, vykdyti švietėjišką veiklą ir įtraukti į meninį gyvenimą tiek vaikus, tiek suaugusiuosius.

Paroda vyko iki birželio 15 d.

Įsigyk paveikslą
Arbatinukas Nr.1

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

90×70 cm.

€950
Įsigyk paveikslą
Tiesiog Aistė

Džina Jasiūnienė. 2018 m.

Tapyba ant audinio, akrilas, aliejus.

120×100 cm.

€1900
Įsigyk paveikslą
Komoloko

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

120×120 cm.

€2000
Edukacija