Viliaus Jorudo fotografijų paroda TATOO 50+

Viliaus Jorudo fotografijų paroda TATOO 50+

10/08-10/31/2021
Spalio 8 d., 19 val. Antakalnio galerijoje (Antakalnio g. 86, Vilnius) atidaroma jauno fotografo Viliaus Jorudo pirmoji personalinė fotografijos paroda TATOO 50+.
Ar kada pagalvojote, ką žmogui reiškia jo tatuiruotės? Ar laikui bėgant jos tampa asmenybės dalimi?
Dažnas retorinis klausimas užduodamas žmonėms, nusprendusiems pasipuošti savo kūną tatuiruote – o kaip tai atrodys vyresniame amžiuje? Fotografo Viliaus Jorudo paroda „Tattoo 50+“ kviečia kitu žvilgsniu pažiūrėtį į žmogaus ryšį su jį dabinančiais meno kūriniais. Parodoje dešimt modelių sutiko pasidalinti savo kūną puošiančiomis tatuiruotėmis ir pasiryžo išvysti save veidrodyje kitokius negu mato įprastai – be jų.
Su vizažistės Severijos Bružaitės pagalba, paslėpę tatuiruotes po storu makiažo sluoksiu, autoriai suteikė modeliams galimybę pamatyti save be piešinių, tokius kokie jie būtų jeigu nepasirinktų adatos ir rašalo. Tokia galimybė dalyviams leido pasvarstyti: ar buvo verta? Kaip jie sau patinka labiau?
Į šiuos klausimus kviečiame atsakyti ir Jus: Kaip gražiau? Kaip geriau? Įdomiau? Ar verta? Ką tai reiškia asmenybei? O galbūt tai gyvenimo istorijos pasakojimas, patirčių bei prisiminimų albumas?
Kokia šios parodos pozicija tatuiruočių klausimui? Net ir šį atsakymą paliksime atrasti Jums patiems.
Parodos metu galėsite susipažinti su užkulisine fotosesijų medžiagą, matyti modelių reakcijas pirmą kartą po ilgo laiko pamačius save „nuogą“. Sužinoti jų tatuiruočių istorijas, o galbūt net su jais susipažinti.
Vilius Jorudas
Paroda veikė spalio 8 – 31 d.
Įsigyk paveikslą
Arbatinukas Nr.1

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

90×70 cm.

€950
Įsigyk paveikslą
Tiesiog Aistė

Džina Jasiūnienė. 2018 m.

Tapyba ant audinio, akrilas, aliejus.

120×100 cm.

€1900
Įsigyk paveikslą
Komoloko

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

120×120 cm.

€2000
Edukacija