Zitos Gavulės ir Lauros Zaveckaitės paroda “Tai, ko nepamiršau…”

Zitos Gavulės ir Lauros Zaveckaitės paroda “Tai, ko nepamiršau…”

08/20-09/04/2019

Rugpjūčio 20 d. 18 val. Antakalnio galerijoje atidaryta dviejų menininkių – Zitos Gavulės ir Lauros Zaveckaitės kūrybos darbų paroda “TAI KO NEPAMIRŠAU…”.

Tikriausiai kiekvienas žmogus, o ypač menininkas, nenori ištrinti vieno savo gyvenimo tarpsnio – Vaikystės. Kad ir kokia liūdna ji bebuvo, dabar mūsų atmintyje ji atrodo, kaip pasaka, kurios negalim pamiršti…

Ilgai pasilikę vaikystės prisiminimuose, kartais užstringam, vėliau fragmentiškai atgaminam savo kūryboj (Laura.Zaveckaitė “Infantė”, “Amžinas berniukas”, Zita Gavulė – “Karalienės portretas”, “Vaikiški žaislai”, ir t.t.)

Suaugusiųjų atmintyje išlikę vaikiški jausmai ir prisiminimai, pasakų, bei istoriniai personažai, žaislai, išreiškiami šios parodos autorių kūriniuose – Zita Gavulė – “Atmintis”, Laura Zaveckaitė – “Seniai pamiršta” – tapybos paveiksluose, asambliažuose, koliažuose, instaliacijoje…

Skirtingų kartų ir patirčių dvi menininkės – Zita Gavulė ir Laura Zaveckaitė – įgyvendina parodos idėją, naudodamos skirtingas technikas ir objektus. Jos sąmoningai savo darbuose kartoja tuos pačius personažus, ar jau vaizduotus motyvus. Abi menininkės apjungia vieną temą ir abi nuoširdžiai ją atvaizduoja, turėdamos tą patį požiūrį į kūrybą.

Paroda vyko iki rugsėjo 4 d.

Įsigyk paveikslą
Arbatinukas Nr.1

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

90×70 cm.

€950
Įsigyk paveikslą
Tiesiog Aistė

Džina Jasiūnienė. 2018 m.

Tapyba ant audinio, akrilas, aliejus.

120×100 cm.

€1900
Įsigyk paveikslą
Komoloko

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

120×120 cm.

€2000
Edukacija